להתאמת הליך של מחיקת חובות/צו הפטר חייגו אלינו: 072-395-5180

פשיטת רגל עוסק מורשה

/פשיטת רגל עוסק מורשה
פשיטת רגל עוסק מורשה 2019-08-08T17:11:58+03:00

הרבה פונים אלי ושואלים האם אנו כעוסק מורשה לא כחברה גדולה יכולים לעשות הליך חדלות פירעון קרי פשיטת רגל?

חשוב להביא לידיעתכם, כי החוק מאפשר לחייבים אפילו אנשים פרטיים לעבור את הליך פשיטת הרגל [ חדלות פירעון ] שכן גם אדם פרטי פעמים עובר תאונה כלכלית המצריכה טיפול שורשי ע"י עורך דין המומחה בתחום, ולא רק לחברה מגיע לחסות תחת כנפי החוק.

אוסיף ואכתוב כי לאדם פרטי גם שפעל כעוסק מורשה וניסה את יומו בכדי קיום משפחתו, לכלכל את בני ביתו ולאפשר להם חיים נורמליים ולא צלח בדרך זו, גם לו מגיע ככול אדם לצאת לדרך חדשה, שהרי מהות החוק לשקם את החייב ולפתוח לו סיכוי לחיים חדשים ככול שלא יכול לעמוד בהחזר חובותיו.

לאור החוק החדש העומד בפתחו " חוק חדלות פירעון " , ישנם שינויים בפרקטיקה בין פירוק חברה לפשיטת רגל כאדם פרטי, שינויים אלו אסביר מעט ולכן כדאי להמשיך לקרוא את המאמר.

את שינויי החוק כדאי לדעת, אתחיל ואכתוב כי אדם פרטי שיש לו חובות מ 50 אלף ומעלה עד 150 אלף וחובותיו מתקיימים בהוצאה לפועל, הליך חדלות הפירעון ייעשה בהוצאה לפועל.

אם יש לחייב חובות מעל 150 אלף ש"ח, הליך חדלות פירעון ידון בבית המשפט השלום.

חברה שיש לה חובות פירוק החברה ייעשה בבית המשפט המחוזי לא משנה גם אם החוב הנו 100 אלף שקל בלבד, ולא בבית המשפט השלום כאדם הפרטי.

לסיכום אכתוב כי אפשרות הפנייה להליך מגן, הנה גם לאדם הפרטי ולעוסק מורשה ולכן אין יאוש בעולם כלל

במשרד שחר & שחר דואגים ללקוחות בכול ההליך כולו  ולא נותנים ללקוח שהסתבך כלכלית להרגיש כי הוא צועד במעמקי חובותיו לבד, הליווי הנו עד מתן ההפטר כמובן תלוי שיתוף פעולה מלא של הלקוח, אם גם לכם יש עוד שאלות נוספות ניתן ליצור קשר לתיאום פגישה ללא התחייבות.

עורך דין יצחק שחר: 0525007708.

פנו אלינו עוד היום

אנחנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו עוד היום לקבלת מידע נוסף. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

חייגו אלינו: 052-5007708, או השאירו פרטים בטופס!

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

× ליצירת קשר עם עו"ד יצחק