להתאמת הליך של מחיקת חובות/צו הפטר חייגו אלינו: 072-395-5180

עורך דין למקרקעין

/עורך דין למקרקעין
עורך דין למקרקעין 2019-10-24T22:48:09+03:00

עורך דין מקרקעין ונדל"ן

חשוב לשים את הדברים על השולחן ולהיות נאמנים לכם הלקוחות/הקוראים, דירה נכס בסדר גודל כזה גדול הוא משמעותי מאוד, פעמים עושים פעולה בנכס פעם בחיים פעמים יותר אך כמובן ברור לכל כי רכישת דירה או מכירת דירה זהו עסקת חיינו, חוקי המשפט הם שפה אחרת לגמרי פעמים החוקים חסרי היגיון והבנת שפה משפטית מדוייקת לנושא המקרקעין מאוד חשובה לאדם שרוצה להגן על עצמו ברכישת דירה או מכירת דירה.

הליווי המשפטי יכול להיעשות ברכישת דירה ראשונה מקבלן, ברכישת דירה יד שנייה, עריכת הסכמי מכר ועוד

פעמים פונים למשרדנו לקוחות אשר בתחילה חשבו לחסוך בהוצאות עורך דין, אך החיסכון עלה להם בסופו של יוקר שנפלו בגין רשלנות מכוונת מטעם הצד שכנגד אשר ברוב המקרים כמובן מיוצג על ידי עורך דין מן המניין.

חשוב בהליך של רכישה או מכירת דירה!

  • לדעת להגיע למשרד עם ניסיון בתחום שמבין עניין, ויודע את רזי המשפט, ומומחה בתחום הספציפי, בנוסף לדעת כי תמיד טוב להגיע לקבל ייעוץ מעורך דין, שהרי עולות שאלות חשובות ואין לעבור עליהם בשתיקה אלא לקבל עליהם תשובה מקצועית ונאמנה.
  • חשוב לדעת כי יש הבדלים מהותיים בין רכישת דירה חדשה מקבלן מרכישת דירת יד שנייה, ישנם הבדלים משפטיים אשר בסופו משפיעים גם מבחינה כלכלית שהמטרה להגן על הרוכש ולהמעיט את הסיכונים העסקה בכדי שתעבור כמו שצריך עם רווח מקסימלי.
  • על עורך הדין לבדוק בזמן המשא ומתן כי מדובר על קבלן אמין ועמיד, בנוסף על עורך הדין לבדוק שיש אישורים בהתאם לתיאור הפרויקט קרי היתר בניה.
  • עורך הדין המטפל בלקוח צריך להקפיד על מועדי ביצוע התשלום עבור רכישת הדירה החדשה ושיהיה בהתאם להתקדמות הפרויקט.

לסיכום:

ישנה חשיבות רבה בייצוג על ידי עורך דין אשר ילווה אתכם לעסקת חייכם, כל עסקה באשר היא יכולה להחיות אך לעומת זאת, ללא ייצוג נכון יכולה לגרום פעמים לנזק בלתי הפיך לכן חכם רואה את הנולד, נשמח לעזור לכם ללוות אתכם ולתאם פגישת ייעוץ ללא התחייבות.

פנו אלינו עוד היום

אנחנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו עוד היום לקבלת מידע נוסף. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

חייגו אלינו: 052-5007708, או השאירו פרטים בטופס!

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

× ליצירת קשר עם עו"ד יצחק