להתאמת הליך של מחיקת חובות/צו הפטר חייגו אלינו: 072-395-5180

מחיקת חובות בהוצאה לפועל

/מחיקת חובות בהוצאה לפועל
מחיקת חובות בהוצאה לפועל 2019-07-30T17:32:43+02:00

לא מעט לקוחות פונים אלי בעניין מחיקת חובות בהוצאה לפועל, ומספרים לי כי ראו אפשרות למחיקת חובות ובתמימותם אינם יודעים את המורכבות העומדת בפניהם

נכון להיום יש את תיקון סעיף 57 לחוק ההוצאה לפועל, המאפשר לחייב אשר עומד בתנאים מסוימים לגשת להליך הפטר בהוצאה לפועל. היום יש מעט יותר הקלות בתיקון זה בפרקטיקה, עם זאת חשוב לדעת כי אנו לקראת היכנסות חוק חדלות פירעון, שיחל מיום ה – 15/09/19 ובאותו הרגע ישתנו פני הדברים, הווי אומר ההפטר יהיה לפי החוק החדש ולא יחל לפי תיקון ס'  57 לחוק ההוצל"פ.

לאור הדברים האמורים יש להבחין בין סוגי ההליכים בהוצל"פ, שכן יש דברים שישתנו לגמרי במערכת ההוצאה לפועל וישליכו רבות על  תיקי החייבים, וכבר עתה בדיוק בתפר שאנו נמצאים כדאי להתייעץ עם עורך דין המומחה בתחום החובות!!

השינויים שיחלו הם דומיננטיים לגבי החייב, שהרי בהיכנסותו לא בטוח שבפרקטיקה יהיה מתווה ברור לחוק, שהרי יש רצוי אך יש מצוי, כמו כל חוק שנכנס לתוקפו ומשנה הרבה פעמים את התמונה במציאות לעומת הכתוב בחוק.

נכון להיום התמונה הרבה יותר ברורה לפני הכנסות החוק החדש הנ"ל, ואפשר לעשות פעולות ברורות יותר במקום להיכנס לתקופה עם מעט ערפל וכך ליצור יעילות לטיפול ראוי לבעיית החובות, ויש לנצל זמן זה!

אל תהססו ותחכו מסיבה שגם כך הזנחתם את החובות  ולא טיפלתם בהם במשך שנים, הרי במרבית המקרים שניגשים לטיפול בחובות עם עורך דין מקצועי בתחום, פתרון הבעיה פשוט מאוד והרבה יותר קל מהסרט שהרצתם בראשכם, ולאחר בזבוז הזמן המיותר קול נסתר קורא מכם בטרוניה מדוע ישבתם בחיבוק ידיים ובזבזתם שנים יקרות מחייכם.

הליווי שלנו מתאפיין בפתיחות כלפי הלקוח, ובפגישת ייעוץ ללא התחייבות אנו נותנים תמונת מצב על הדרך בה כדאי לכם לצעוד לפתרון בעיית החובות

אם גם אתם מרגישים כי אתם עומדים בצומת דרכים ולא יודעים באיזו דרך לצעוד, אנו כאן בשבילכם לעזור וללוות בבחירה נכונה, שתתן לכם דרך מוארת שבסופה יש פתרון מלא, ללא היסוסים ופחדים במהלך כל ההליך, כך הדרך נעשית קלה ללא צער מיותר.

פנו אלינו עוד היום

אנחנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו עוד היום לקבלת מידע נוסף. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

חייגו אלינו: 052-5007708, או השאירו פרטים בטופס!

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

× ליצירת קשר עם עו"ד יצחק