להתאמת הליך של מחיקת חובות/צו הפטר חייגו אלינו: 072-395-5180

מאמרים

/מאמרים
מאמרים 2019-07-14T09:41:28+02:00

מאמרים בנושא פשיטות רגל והוצאה לפועל

הליכי פשיטת רגל , והליכים אשר מתנהלים בהוצאה לפועל הם עולמות בפני עצמם ולפעמים שונים הם בתכלית אך קשורים זה בזה בהרבה מקרים, יש חשיבות רבה ללקוח לדעת בפרקטיקה את הלך הרוח, מה בסופו של דבר קורה  בהליך המציאותי לעומת מה שאמור לקרות, מטרת מאמרים אלו אשר יועלו בנושאים האמורים בכותרת, הנה לתת לכם ללקוחות היקרים להבין את האמת לאמיתה בלי ללכת סחור סחור, ולפתוח בפניכם את שערי עולם המשפט ולאפשר לכם לקבל מושגים בנושאים האמורים בכדי שיהיה לכם כלים להתמודד עם שפת המשפט, ובמילה אחת שתהיה לכם הבנת אמת! ולא תישארו כהולכים בחשכה.

חוק חדלות פירעון עומד בפתחו ויכנס לתוקפו בתאריך ה – 09/2019 וישנה את המושגים הן בהוצאה לפועל והן בבתי המשפט השונים, עד כה התנהלו במרבית המקרים לפי פרשנות בתי המשפט השונים גרידא בהליך חדלות פירעון וביצירת הפרקטיקה, אך לאחר היכנסות החוק פני הדברים ישתנו, שהרי יש חוק ברור ומתווה שאמור לעשות סדר ולצמצם לכאורה את פרשנות בית המשפט באשר הם, מה גם הכנסות החוק תשנה חלק ניכר מההליכים אשר היו עד כה בהוצל"פ.

עליכם לדעת שלכול בעיה יש פתרון בד בבד לכול סיר יש מכסה, ולכן בפנייתכם לעורכי דין וודאו שהנם מתמקצעים בתחום שיקום החייב בהליכי הוצאה לפועל, חדלות פירעון והסדרי נושים.

משרדנו עוסק שנים רבות בתחום הוצאת החייבים ממעגל החובות. אנו מלווים את לקוחותינו ליווי משפטי מקצועי ומדויק החל מתחילת ההליך באשר הוא עד סופו, עד אשר הלקוח מתחיל דרך חדשה בחייו, לפעמים זה נשמע חלום וורוד, אך בסופו אנו מוכיחים כי כשיש עורך דין הבקיא ברזי המשפט ונכון לעזור ללקוחותיו וישנו שיתוף פעולה של הלקוח התוצאה לא תאחר לבוא.

במאמרים שיובאו ניקח מקרים מהמציאות וניתן לכם כלים בכדי שתכירו את עולם החובות מקרוב גם מעיניי המשפט וגם מעיני החייב ואת הטיפול המעשי בשטח.

תקראו ולא תאמינו שיש הרבה מקרים שחוזרים על עצמם אך תמיד בסופו יש פתרונות.

שחר & שחר משרד עורכי דין תמיד כאן בשבילכם לכול בעיה משפטית באשר היא

פנו אלינו עוד היום

אנחנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו עוד היום לקבלת מידע נוסף. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

חייגו אלינו: 052-5007708, או השאירו פרטים בטופס!

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

× ליצירת קשר עם עו"ד יצחק