להתאמת הליך של מחיקת חובות/צו הפטר חייגו אלינו: 072-395-5180

חוזים מסחריים

/חוזים מסחריים
חוזים מסחריים 2019-05-10T14:41:56+02:00

חוזים וליטיגציה

מקורן של מרבית התביעות החוזיות הינו בשל ניסוח חוזה באופן לקוי כגון: חוזה המנוסח באופן חד צדדי ו/או חוזה לאקוני וחסר.

הניסוח הלקוי מוביל לכך שהסכמות הצדדים במסגרת ההתקשרות אינן עולות באופן ברור מהחוזה החתום, דבר היוצר סכסוכים יש מאין.

ניסוח לקוי מקשה גם על הערכאה השיפוטית להכריע הכרעה צודקת  במחלוקת שבין הצדדים לחוזה.

משכך, השלבים הקריטיים והחשובים ביותר בהתקשרות שבין הצדדים הינם שלב המו"מ בטרם כריתת החוזה ועריכת החוזה עצמו. לכן, על החוזה להיות ברור ומפורט באופן אשר אינו משתמע לשתי פנים עם הצגה ברורה של החובות והזכויות של כל צד.

עלינו לזכור כי איכות חוזה אינה נמדדת ע"פ כמות המלל שיש בחוזה, מספר העמודים או הכותרות מרשימות ככל שיהיו, אלא בתוכן ובמהות.

משרדנו עוסק שנים רבות בתחום עריכת חוזים. אנו מלווים את לקוחותינו ליווי משפטי מקצועי ומדויק החל משלב המו"מ ועד לשלב עריכת החוזה שישקף באופן המיטבי ביותר את כוונות הצדדים בהקמת החוזה. אנו שמים דגש על הגנה מוקפדת ומלאה לאינטרסים של הלקוח במקרה בו תפרוץ מחלוקת/סכסוך בין הצדדים.

משרד שחר & שחר עוסק גם בתחום לא פחות חשוב והוא הליגיטציה (התדיינות משפטית) , דהיינו ייצוג הלקוחות בבית משפט והעלאת טיעוניהם בעניין קיום החוזים.

ייצוג לקוחות בבית משפט (ליגיטציה) במיוחד בתחום  חוזים מצריך מיומנויות נוספות של תקשורת טובה עם כל המתדיינים בבית המשפט וכן יכולת ביטוי רהוטה , מדויקת ומקצועית . ייצוג לקוחות בבית המשפט מצריך גם ידע ובקיאות משפטית נרחבת בכל התקנות והחוקים העוסקים בקיום חוזה וכן הכרת כל כללי הפרוצדורה האזרחית כפי  שמתנהלת בבית המשפט.

 משרד עו"ד שחר & שחר מתמחה בעריכת חוזים מסוגים שונים ומגוונים לרבות: חוזה שותפות, חוזה שיווק, חוזה זכיינות, חוזה מכר, חוזה ייבוא/ייצוא, חוזה רכישה, הסכם מייסדים וכו'.

פנו אלינו עוד היום

אנחנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו עוד היום לקבלת מידע נוסף. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

חייגו אלינו: 052-5007708, או השאירו פרטים בטופס!

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

× ליצירת קשר עם עו"ד יצחק