להתאמת הליך של מחיקת חובות/צו הפטר חייגו אלינו: 072-395-5180

חוות דעת

/חוות דעת
חוות דעת 2019-09-23T12:18:30+02:00

ממליצים עלינו

הגעתי אל משרד עורכי דין שחר & שחר לאחר טיפול כושל של עו״ד קודם. ברצוני להודות מקרב-לב לעו״ד שמשון שחר וכן לעו״ד אמי שחר, וכן לעו״ד יצחק שחר, על הטיפול המסור והמקצועי שלהם בתיק שלי, על היחס האדיב, הרבה מסירות נפש וסבלנות. במיוחד הייתי רוצה להודות לעו״ד אמי שחר על עקשנותה, התמדתה ונחישותה ושלא ויתרה אפילו לרגע להגיע לתוצאות המקסימליות.
אני ממליץ בחום-רב על משרד עו״ד שחר & שחר.
אתם אנשים יקרים, ואני אוהב אותכם.

תאריך: 19/06/2018            5Stars

שלום גלזן-נהרי

פניתי אל המשרד שחר ושחר לטיפול בתיקים בהוצאה לפועל . תיק חובות של כמה שנים .אמי שחר ושמשון שחר קיבלו אותי ומטפלים בי במסירות נפש . הם כל הזמן זמינים בשבילי ולשאלות שלי. אמי שחר עורכת דין מקצועית, רצינית, נעימת הליכות ,עם המון מסירות נפש וסבלנות. אני ממליצה על שחר & שחר משרד עו"ד, כולם במשרד אנשים נחמדים ועורכי דין מקצועיים.

תאריך: 31/05/2018    5Stars

בריגיט כהן

ממליץ בחום על עו"ד שמשון שחר והבת עוה" ד אמי שחר. א. היחס אישי וחם. תחושה של שותפות אישית. ב. הטיפול ענייני ויסודי מתוך דאגה ומעקב, ללא פשרות. ג. לאורך כל הטיפול, קו המחשבה בורר בכל רגע נתון, את האפשרויות לפתרון קל נח ומהיר, לשביעות רצון הלקוח והצלחתו. איתמר גולן, לקוח.

תאריך: 24/02/2016  5Stars

גולן איתמר

אני ממליץ על עוה"ד אמי שחר שעזרה לי בהליכים מול ההוצאה לפועל, התעקשה ללכת עד הסוף מולם, והשיגה הפחתה משמעותית בתשלומים. כמו כן, הן  עוה"ד אמי והן עוה"ד שמשון שחר היו קשובים אליי, זמינים, וגילו אמפתיה למצבי.

תאריך: 08/01/2017  5Stars

סרגיי

רוצה להודות על ייעוץ וליווי משפטי מקצועי ואמין לעו"ד אמי שחר.

תאריך: 10/05/2018   5Stars

סימה

ממליץ בחום על עוה"ד שמשון שחר ועל עוה"ד אמי שחר .יחס אישי מקצועיות ברמה גבוהה .יורדים לפרטים הקטנים. והכי חשוב זה ההרגשה הכנה והאכפתיות.

תאריך: 31/05/2018   5Stars

אליהו חיוקה

ברצוני להודות ל שחר & שחר משרד עו"ד, על היחס החם ועל העבודה שנעשתה בצורה מקצועית ובמהירות,ובמיוחד רציתי להודות לעורך הדין יצחק שחר על טיפולו המסור והיעיל ושתמיד יש מענה מהיר. אני ממליצה בחום על שחר & שחר משרד עו"ד.

תאריך: 23/02/2017  5Stars

תרשיש ניקול

עו"ד שמשון שחר ובכלל גם כל הצוות הם מקצוענים, יחס אישי ונדיב, יראי שמיים ומסבירי פנים. אני מאוד נהניתי מהשירות ונזקקתי פעמיים לייצוג שלהם ובהחלט אחזור.

תאריך: 02/11/2016   5Stars

נאוראי

ממליצה בחום על עו"ד שמשון שחר ובני משרדו. שמשון, אדם נעים סבלני וסובלני, קשוב ומטפל בבעיה בצורה ממוקדת. מאד אהבתי את גישתכם האישית והלבבית, אנשים יקרים תודה לכם!!

תאריך: 09/08/2016   5Stars

אתי כהן

אני ממליץ בחום על עו״ד שמשון שחר! זכינו לקבל יעוץ ופתרונות ברמה הכי מקצועית במינימום זמן והכי חשוב יחס חם ואדיב. יוגב.

תאריך: 19/07/2016   5Stars

חיים יוגב

עוה"ד שמשון שחר אדם משכמו ומעלה,ירושלמים של פעם. תמיד יחפש את הפתרון ההוגן ויילחם בשבילך כמו אריה.

תאריך: 11/11/2015  5Stars

פיני

עו"ד טוב הוא ששומע בקפדנות את מרשו וכן מנהל את התיק בסדר מופתי ויודע לטעון את הטענות בצורה מסודרת וברורה ומרגיש שזה תביעה פרטית שלו ונלחם בכל ליבו להגיע לחקר האמת וכן בקיא בתיק ומכין את התיק היטב לפני כל דיון כך הוא עו"ד שחר שמשון.

תאריך: 06/03/2016  5Stars

זבולון צופיוף

אני ממליצה על עו"ד שמשון שחר ועל עו"ד אמי שחר. קיבלתי ועדיין מקבלת יחס טוב, מקצועי וחם. המשרד נמצא בשכונה שקטה ונגישה והעיקר שאין בעיות חנייה.

תאריך: 03/03/2016  5Stars

מרב ממסעדת רחמו בשוק ורחצו בנחלת שבעה

אני מרגיש חובה להודות לשחר & שחר משרד עו"ד בכלל ובפרט לעו"ד אמי שחר במשרד הנ"ל. הגעתי אליהם במקרה (בעצם אין מקרה.. מקרה-אותיות ה` רקם) הייתי זקוק לעו"ד מומחה ושיודע היטב עניין הוצל"פ ועיקולים. הקב"ה זיכה אותי ושלח אותי למשרד עו"ד שמשון שחר ואמי שחר. הגעתי אליהם בתיק לא תיק עם ספקות רבים וחששות כבדים בליבי. עו"ד שמשון שחר ועו"ד אמי שחר קיבלו אותי בלבביות חום ואפשר לומר גם אהבה כנה. הם השרו בי אופטימיות זהירה והמון תיקווה. תיק של עיקולים מעל 5 מיליון שתפח ותפח. לאחר זמן קצר מאוד הצליחו עו"ד אמי שחר ושמשון שחר להוציא אותי מכל התיק הנ"ל ולבטל הכל כלא היה. אני חייב להודות לעו"ד אמי שחר במיוחד על הסבלנות והעקשנות להגיש כל מסמך ומסמך להוצל"פ כנדרש, להבין את כל החומר מראשיתו ישר והפוך וכמו כן, לדייק בכל ניסוח ומשפט בהגשת התצהירים וכו`. כל משפחת עוה"ד שחר הנה שילוב של מקצועיות אמינות ויחס מכבד ואדיב. לא אלאה אתכם בהרבה מילים, אך אין לי ספק שאם את/ה זקוק/ה לייעוץ או ייצוג בכל עניין של הוצל"פ וכו`, תפנה/י מיד למשרד עו"ד שחר שמשון ואמי. יש על מי לסמוך!

תאריך: 22/08/2016   5Stars

עמרם אדרי

אחרי שנים של התמודדות מול הוצאה לפועל פניתי לעו"ד יצחק  שחר עם עיקולים בחשבון הבנק וברישיון הנהיגה ובמשכורת , ועוד מבלי יכולת להתנהל בצורה נורמלית עקב חובות בהוצאה לפועל בסך  280,000 ₪ , זכיתי לפנים מאירות ליחס וסבלנות בכל שאלה, התחלנו הליך פשיטת רגל [ הליך חדלות פירעון ] חשוב לציין כי כבר בתחילתו של ההליך בא כוחי פעל לביטול העיקולים ויכולתי להתנהל עם חשבון בנק ועם רישיון נהיגה וכו',   וכבר לאחר 18 חודשים בהליך  נסגר החוב עם תשלום של  38,000 ₪ בלבד! בתשלומים נוחים, וזאת לאחר שבא כוחי עורך דין יצחק שחר הגיע להסדר לפירעון החוב כאמור לעיל,  מודה לעו"ד יצחק  שחר על כל רגע ורגע בחיים בהם חזרתי לחיות ללא דאגות להתנהלות כלכלית ראויה ללא חובות.

ואי אפשר לדלג על כל הצוות של המשרד שתמיד שם לכל שאלה ובקשה

תאריך: 10/01/2019    5Stars

מזל דהן

"הגעתי למשרד עורכי דין שחר עם הגבלות ועיקולים כתוצאה מחוב גדול לבנק.
עורך דין יצחק שחר פעל במהירות וביעילות להסרת העיקולים וההגבלות ולהגעה להסדר חוב מקל בצורה משמעותית מול הבנק.
בנוסף קבלתי יחס אישי מעולה מצד עו’’ד יצחק שחר ובני משפחתו לצד פריסת תשלום נוח והוגן מאוד .

אני ממליץ בחום על משרד עורכי דין שחר& שחר
מקצוענים,אדיבים,יראי שמיים ."

תאריך: 19/03/2019                    5Stars

רם נזרי

רציתי לומר כי שחר & שחר משרד עורכי דין הינם מעולים ומקצועיים על כל המשתמע מכך, נעימים, סבלניים, מנוסים, ומקשיבים… בנוסף נוחים מאוד בתשלום. היה לי פשוט יותר קל בהרבה לעבור את מה שעברתי ביחד איתם. עו"ד שמשון שחר ואחריו עו"ד אמי שחר . אסירת תודה לכם ובמיוחד לעו"ד אמי שחר שעבדה איתי בתיק נוסף וארוך יותר.. פשוט אלופה! , אוהבת המון ומאחלת לכם המשך ברכה והצלחה. בזכות השם ובזכותך פסק הדין היה עבורי ניצחון מוחץ, כל מילי דמיטב.

תאריך: 17/03/2019  5Stars

זוהי זוהרה גבריאל

הגענו למשרד עורכי דין שחר & שחר עם חוב בהוצל"פ שנמשך שנים ארוכות ללא הצלחה להגיע להסדר ראוי, לאחר פנייתנו למשרד שחר & שחר, עורך דין יצחק שחר הצליח במספר ימים להסדיר את החוב שטפח עם השנים ולהורדת הסכום בשני שליש, עורך דין יצחק שחר פעל בצורה מקצועית ביותר ללא לאות, עד להשגת התוצאה המיוחלת בצורה הכי מהירה וטובה שאפשר, בנוסף עמד איתנו בקשר ועדכן בכל התהליך, אנו ממליצים בחום לכל מי שנכנס לתסבוכת כלכלית לפנות לעורך דין יצחק שחר ממשרד שחר & שחר עו"ד , ממש מקצוען תודה רבה.

תאריך: 16/04/2019                                        5Stars

אסתר ואילן

עורך דין יצחק
רציתי להודות לך על הטיפול המסור,
הגעתי אלייך חסר אונים עם חובות עתק [ מעל 250,000 ש"ח ] , לא מבין איך זה קרה ומה עליי לעשות
הבנק דורש שאשלם סכומים לא הגיוניים להכנסות שלי.
לא ידעתי לאן לפנות,
הגעתי אלייך לפגישה והתרשמתי מהמקצועיות ובעיקר נרגעתי, הרגשתי בידיים בטוחות.
תודה ענקית על ההישג, על הביטחון שנתת לי לאורך הדרך.
מאחל לך המשך הצלחה
ממליץ בחום לכל מי שנקלע לחובות מול הבנקים לקחת את שירותיך.
תודה על הכל !

תאריך: 16/04/2019                 5Stars

אוסקר

הגעתי ל – שחר & שחר משרד עורכי דין   ממש מיואשת, ומיד בשיחה הראשונה הבנתי שהגעתי למקום הנכון, עורכי דין שיודעים להקשיב, מקצועיים ביותר מסורים! הרגשתי שאני בידיים טובות , היום כשאני כבר בסוף התהליך אני רוצה להודות לצוות המקצועי והמסור שהלכו איתי צעד צעד, מקצועית ונפשית. תודה לעורך הדין יצחק שחר יישר כוח על העזרה גם לעוד הרבה אחרים.

תאריך: 17/05/2019                                       5Stars

בתיה

היי בוקר טוב,
ברצוני להודות על הטיפול בתיק שלי,נעשתה עבודה יסודית ומדויקת שבסופו של דבר הביאה לזכייה מוחלטת בתיק.
שוב תודה לכל הצוות ובמיוחד לעו"ד אמי שחר שביצעה עבודה מצוינת!

תאריך:25/06/2019                                  5Stars

סיימון

רציתי להודות לעורך דין צח שחר ולמשרד שלו על השירות והעבודה, תוך עזרה וליווי מסור קיבלתי את ההפטר המיוחל מחובותיי, תודה על הכול ממליץ בחום !

תאריך:25/06/2019      5Stars

שאקי שמואל

הגעתי לשחר & שחר משרד עורכי דין, עם עיקולים והגבלות מבלי יכולת להתנהל באופן ראוי בחיי, ומבלי רישיון נהיגה, בעקבות חובות שנוצרו עקב הסתבכות כלכלית. לאחר פגישה עם נציגי המשרד נכנסתי להליך חדלות פירעון [ פשיטת רגל/צו כינוס ] ובסופו קיבלתי הפטר, רציתי להודות על טיפול מקצועי ושוטף מצד המשרד, ולהודות לעו"ד שמשון שחר מנהל המשרד שטיפל בי לאורך ההליך, הגעתי עם חובות ועכשיו אני מתחיל דף חדש בחיים ללא חובות כלל, ממליץ בחום על שחר & שחר משרד עורכי דין שמתמקצעים בייצוג החייבים ובהוצאתם מהחובות.

תאריך:25/06/2019        5Stars

שי כהן

היי שלום פניתי למשרד שחר & שחר עו"ד,  לעורך דין יצחק שחר, בהתחלה עם המון חשש אני ואשתי עברנו את תהליך פשיטת הרגל  ואחרי כברת דרך ארוכה כשל .. פניתי לעורך דין יצחק שחר ממשרד שחר & שחר בבקשה לעזרה אחרי שכבר התייאשנו פגשתי פנים שמחות . אדם שמוכן תמיד לעזור מיד תכנן איתי את המהלכים ונתן לי באמת תקווה שהכול ייגמר באמת אנחנו מודים לעו"ד יצחק שחר על טיפולו המסור . כבר עם תחילת ההליך אפשר להרגיש שאפשר להרים את הראש קדימה.

תאריך: 30/07/2019                                                              5Stars

אדם טדסה

אני -צחי הגעתי לעורך דין יצחק ממשרד שחר & שחר, בדיוק לפני חמישה חודשים עם עיקול משכורת ועיקול בחשבון העובר ושב ותוך זמן קצר לאחר טיפול מידי של עורך דין יצחק ביטלו לי את העיקולים ונדרש ממני לשלם באופן חודשי סכום קטן בו אוכל לעמוד.

כיום אין לי שום הליכים כנגדי ואני בן אדם חופשי ומתנהל כמו כל אדם.

אני צחי, ממליץ על משרד עורכי דין שחר &שחר בחום שירות כזה אדיב וטוב

הרבה צריכים רק ללמוד מאנשים כמוהם וכמו צחי(יצחק) שחר ומשרדו

תאריך: 19/08/2019                                                          5Stars

צחי עיני

רחל

הגעתי למשרד של עו"ד שחר לפני כשנתיים, הגעתי מעוקלת מכל כיוון אפשרי, מהמשכורת, חשבון הבנק, ערימות של מכתבים מהוצאה לפועל שהייתי מקבלת בלי סוף! במשרד של עו"ד שחר נתנו שירות אדיב ומקצועי, עיכבו את כל ההליכים תוך זמן קצר, ביטלו את כל העיקולים ושלא נדבר על מהירות השירות שניתן! עו"ד שחר התחייב לליווי אישי ופרטני לאורך כל ההליך וכך היה, היום בסיום ההליך ובמבט לאחור הייתי חוזרת שוב אל אותו המשרד מבלי לחשוב פעמיים. תודה רבה למשרד עו"ד שחר על העזרה ועל היחס האישי והמקצועי!

תאריך: 29/08/2019                                                      5Stars

רחלי

יצחק ורונית פהימה

נפתח כנגדנו תיק בהוצאה לפועל לאחר שהיינו בהליך פשיטת רגל וקיבלנו הפטר, אותו בן אדם שתבע אותנו המשיך לשלוח לנו מכתבים על ידי עורך דינו . וגם עשה לנו עיקול על המשכורות דרך פתיחת תיק בהוצאה לפועל .

אז הגענו לעורך דין יצחק שחר ממשרד שחר אנד שחר עורכי דין  והוא טיפל בעניין והוציא אותנו מהתיק הזה בלי לשלם שקל וסגרו את התיק כנגדנו, אז אנחנו באים ומבקשים את תודותינו הרבה בפניו . עשה עבודה במלואה תודה רבה .

תאריך: 29/08/2019                                                            5Stars

יצחק ורונית פהימה

אפתח ואומר שבעבר עו"ד בשבילי ייצגו רמאות ואנוכיות והתאמצתי להימנע ככל הניתן מאינטראקציה מולם, אך הביורוקרטיה אילצה  אותי כן להיעזר בעו"ד ובחרתי לשכור את שירותם של שחר&שחר משרד עורכי דין ,ואמי לקחה את הטיפול בתיק שלי .
לא ציפיתי בחלומות הכי מתוקים שלי שהחוב שלי יסתיים בתשלום חד פעמי נמוך בהרבה מהקיים !
לאורך התהליך שמרתי על קשר כנה עם אמי והתייעצתי עמה בפתיחות , אמי היא החלק הטוב יותר של המקצוע המעוות !
אני ממליץ בחום לרכוש את שירותיה הנאמנים.

תאריך: 23/09/2019                    5Stars

יוני אבישר

גם את/ה לקוח/ה מרוצה? השאירו לנו חוות דעת!

חייגו אלינו: 052-5007708, או השאירו פרטים בטופס!

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

× ליצירת קשר עם עו"ד יצחק