חוות דעת

/חוות דעת
חוות דעת 2018-09-12T18:26:00+00:00

ממליצים עלינו

5Starsהגעתי אל משרד עורכי דין שחר את שחר לאחר טיפול כושל של העו״ד הקודם שלי. ברצוני להודות מקרב-לב לעו״ד שמשון שחר וכן לעו״ד אמי שחר, וכן לעו״ד צח שחר, על הטיפול המסור והמקצועי שלהם בתיק שלי, על היחס האדיב, הרבה מסירות נפש וסבלנות. במיוחד הייתי רוצה להודות לעו״ד אמי שחר על עקשנותה, התמדתה ונחישותה ושלא ויתרה אפילו לרגע להגיע לתוצאות המקסימליות.
אני ממליץ בחום-רב על משרד עו״ד שחר את שחר.
אתם אנשים יקרים, ואני אוהב אותכם.

שלום גלזן-נהרי

5Starsפניתי אל המשרד שחר ושחר לטיפול בתיקים בהוצאה לפועל . תיק חובות של כמה שנים .אמי שחר ושמשון קיבלו אותי ומטפלים במסירות נפש בתיק שלי. הם כל הזמן זמנים בשבילי ולשאלות שלי. אמי שחר עורכת דין מקצועית, רצינית, נעים הליכות ,עם המון מסירות נפש וסבלנות. אני ממליצה על משרד עורכי דין שחר, כולם במשרד אנשים נחמדים ועורכי דין מקצועיים.

בריגיט כהן

5Starsממליץ בחום על עו"ד שמשון שחר והבת, עו"הד אמי שחר. א. היחס אישי וחם. תחושה של שותפות אישית. ב. הטיפול עינייני ויסודי מתוך דאגה ומעקב, ללא פשרות. ג. לאורך כל הטיפול, קו המחשבה בורר בכל רגע נתון, את האפשרויות לפתרון קל נח ומהיר, לשביעות רצון הלקוח והצלחתו. איתמר גולן, לקוח.

גולן איתמר

5Starsאני ממליץ על עו"ד אמי שחר שעזרה לי בהליכים מול ההוצאה לפועל, התעקשה ללכת עד הסוף מולם, והשיגה הפחתה משמעותית בתשלומים. כמו כן, הן אמי והן עו"ד שמשון שחר היו קשובים אליי, זמינים, וגילו אמפתיה למצבי.

סרגיי

5Starsרוצה להודות על ייעוץ וליווי משפטי מקצועי ואמין לעו"ד אמי שחר.

סימה

5Starsממליץ בחום על עו"הד שמשון שחר ועל העו"הד אמי שחר .יחס אישי מקצועיות ברמה גבוהה .יורדים לפרטים הקטנים.והכי חשוב זה ההרגשה הכנה והאכפתיית.

אליהו חיוקה

5Starsברצוני להודות למשרד עורך דין שחר את שחר על יחס החם ועל העבודה שנעשה בצורה מקוצעית ובמהירות ושתמיד יש מענה במהירות אני ממליצה בחום על משרד עורך דין שחר את שחר.

תרשיש ניקול

5Starsעו"ד שמשון שחר ובכלל גם כל הצוות הם מקצוענים, יחס אישי ונדיב, יראי שמיים ומסבירי פנים. אני מאוד נהניתי מהשירות ונזקקתי פעמיים ייצוג שלהם ובהחלט אחזור.

נאוראי

5Starsממליצה בחום על עו"ד שמשון שחר ובני משרדו. שמשון, אדם נעים סבלני וסובלני, וקשוב ומטפל בבעיה בצורה ממוקדת. מאד אהבתי את גישתכם האישית והלבבית, אנשים יקרים תודה לכם !!

אתי כהן

5Starsאני ממליץ בחום על עו״ד שמשון שחר! זכינו לקבל יעוץ ופתרונות ברמה הכי מקצועית במינימום זמן והכי חשוב יחס חם ואדיב. יוגב.

חיים יוגב

5Starsאדם משכמו ומעלה,ירושלמים של פעם. תמיד יחפש את הפתרון ההוגן ויילחם בשבילך כמו אריה.

פיני

5Starsעו"ד טוב הוא ששומע בקפדנות את מרשו וכן מנהל את התיק בסדר מופתי ויודע לטעון את הטענות בצורה מסודרת וברורה ומרגיש שזה תביעה פרטית שלו ונלחם בכל ליבו להגיע לחקר האמת וכן בקיא בתיק ומכין את התיק היטב לפני כל דיוןכך הוא עו"ד שחר שמשון.

זבולון צופיוף

5Starsאני ממליצה על עו"ד שמשון שחר ועל עו"ד אמי שחר. קיבלתי ועדיין מקבלת יחס טוב, מקצועי וחם. המשרד נמצא בשכונה שקטה ונגישה והעיקר שאין בעיות חנייה.

מרב ממסעדת רחמו בשוק ורחצו בנחלת שבעה

5Starsאני מרגיש חובה להודות למשרד עו"ד שחר בכלל ובפרט לעו"ד אמי במשרד הנ"ל. הגעתי אליהם במקרה (בעצם אין מקרה.. מקרה-אותיות ה` רקם) הייתי זקוק לעו"ד מומחה ושיודע היטב עניין הוצל"פ ועיקולים. הקב"ה זיכה אותי ושלח אותי למשרד עו"ד שמשון שחר ואמי שחר. הגעתי אליהם בתיק לא תיק עם ספקות רבים וחששות כבדים בלבי. עו"ד שמשון שחר ועו"ד אמי שחר קיבלו אותי בלבביות חום ואפשר לומר גם אהבה כנה. הם השרו בי אופטימיות זהירה והמון תיקווה. תיק של עיקולים מעל 5 מיליון שתפח ותפח. לאחר זמן קצר מאוד הצליחו עו"ד אמי שחר ושמשון שחר להוציא אותי מכל התיק הנ"ל ולבטל הכל כלא היה. אני חייב להודות לעו"ד אמי שחר במיוחד על הסבלנות והעקשנות להגיש כל מסמך ומסמך להוצל"פ כנדרש, להבין את כל החומר מראשיתו ישר והפוך וכמו כן, לדייק בכל ניסוח ומשפט בהגשת התצהירים וכו`. כל משפחת עו"ד שחר הנה שילוב של מקצועיות אמינות ויחס מכבד ואדיב. לא אלאה אתכם בהרבה מילים, אך אין לי ספק שאם את/ה זקוק/ה לייעוץ או ייצוג בכל עניין של הוצל"פ וכו`, תפנה/י מיד למשרד עו"ד שחר שמשון ואמי. יש על מי לסמוך!

עמרם אדרי

חייגו אלינו: 072-395-5180, או השאירו פרטיכם בטופס!

יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!