להתאמת הליך של מחיקת חובות/צו הפטר חייגו אלינו: 072-395-5180

חובות שנפתחו בהוצאה לפועל אחרי מתן הפטר

/חובות שנפתחו בהוצאה לפועל אחרי מתן הפטר
חובות שנפתחו בהוצאה לפועל אחרי מתן הפטר 2019-07-08T18:57:19+02:00

קיבלתם הפטר ונפתח תיק נגדכם בהוצאה לפועל , מה עושים?

עברתם הליך חדלות פירעון הייתם בצו כינוס תקופה, לאחר מכן הוכרזתם כפושטי רגל, לאחר תקופה  קיבלתם הפטר וסוף כל סוף ראיתם קצת אור בחייכם לאחר סבל של שנים רבות בשקיעה בחובות, ולפתע נפתח כנגדכם תיק בהוצאה לפועל וחשכו עיניכם, מיד פניתם לעורך הדין שליווה אתכם בהליך פשיטת הרגל אך הוא בשלו כבר לא מטפל בכם מאחר וליווה אתכם עד ההפטר המיוחל שכך נעשה הסכם שכר הטרחה ותו לא, ונותרתם עם פנים נפולות באין מענה על מצבכם, וזאת לאחר שהוצאתם כספים והנכם מתוסכלים.

מה עושים, איך מונעים מציאות זו, על מה צריך להקפיד בהליך חדלות הפירעון, על דברים אלו אכתוב במאמר זה, שווה לכם להישאר ולקרוא.

חשוב להבהיר כי כבר בהגשת צו הכינוס ישנה חשיבות רבה לומר לעוה"ד שמייצג אתכם בהליך חדלות הפירעון, לצרף את כל הנושים להם אתם חייבים כספים לבקשת צו הכינוס, גם נושים שלא פתחו כנגדכם תיקים בהוצאה לפועל אלא הם נושים מחוץ לשערי ההוצאה לפועל, בנוסף חשוב מאוד להקפיד כי ברגע שהנכם מקבלים צו כינוס לעדכן את הוצאה לפועל שהנכם נמצאים בהליך צו כינוס!

מה עושים אם נושה פתח נגדכם תיק הוצאה לפועל, כשהנכם בהליך צו כינוס? מאוד חשוב לקרוא את התשובה !!! 

התשובה מתחלקת לשתיים, כדלהלן:

  1. חייב שנמצא בהליך צו כינוס צריך לדעת כי מהות ההליך שלא יצבור חובות חדשים, שכן הליך חדלות פירעון בא לשקם את חייו, וללמד אותו דרך כלכלית מהי. לכן אסור לחייב לצבור חובות חדשים בהליך חדלות הפירעון, ואם נפתח תיק בהוצאה לפועל על חוב חדש שיצר, כדאי מאוד להגיע אל משרדנו בכדי לקבל ייעוץ משפטי לפתרון הבעיה.
  2. ישנו מקרה נוסף, חייב שכח לציין בפני עורך הדין שמייצגו בהליך חדלות פירעון על חוב כלשהו ולכן החוב המדובר לא צורף בבקשת צו הכינוס בתחילה, וכל עילת החוב  לפני הכנסות החייב להליך חדלות פירעון, כאן במקרה זה על עורך הדין להגיש בקשה לבית המשפט המחוזי לצרף את החוב לרשימת חובות החייב בהליך, ולעדכן הנושה בדבר הליך צו כינוס החייב.

לכן קורא יקר באם נפתח כנגדך תיק בהוצאה לפועל לאחר שקיבלת הפטר, וכל עילתו לפני מתן צו הכינוס, ישנה דרך לבטלו אפילו שנכנס לשערי ההוצאה לפועל, ובנוסף גם אם נצבר חוב חדש בהליך כדאי לקבל ייעוץ משפטי לפתרון הבעיה, שכן כמעט תמיד יש מוצא אפילו שנראה כי המצב הורע ואין מה לעשות בנידון.

חשוב מאוד לקחת ליווי של עורך דין המתמקצע בתחום, ואשר מודע לכל נימי ההליך באשר הם, לכן בפנייתכם לעורכי דין וודאו שהנם מתמקצעים בתחום הספציפי, ולא מטפלים בהרבה תחומים משפטיים נוספים שהרי תפסת מרובה לא תפסת.

מקווים שהארנו את עיניכם, ואפשרנו לכם לצעוד איתנו אל תוך ההליך, ולהכיר עוד יותר טוב את הבעיות שעלולות להיווצר, אך עם זאת את קצה פתרונם, וכן תמיד לדעת כי בכול דרך אתם לא לבד שהרי אנחנו כאן בשבילכם, ונוכל לעזור גם בתיקים שנפתחו בהוצאה לפועל אחרי מתן הפטר.

התמידו לעקוב אחר המאמרים שיובאו בהמשך , נשמח תמיד לעזור לכם בכול דרך אפשרית ולאפשר לכם לקבל עוד אור באפלה שפגשה אתכם בדרך החיים.

שחר & שחר משרד עורכי דין תמיד כאן בשבילכם, נשמח תמיד להיות המפתח שלכם ולדאוג לכם לחופש כלכלי

פנו אלינו עוד היום

אנחנו מזמינים אתכם לפנות למשרדנו עוד היום לקבלת מידע נוסף. ניתן לפנות אלינו בטלפון או דרך טופס צור קשר באתר שלנו, אנחנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

חייגו אלינו: 052-5007708, או השאירו פרטים בטופס!

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

× ליצירת קשר עם עו"ד יצחק