להתאמת הליך של מחיקת חובות/צו הפטר חייגו אלינו: 072-395-5180

הוצאה לפועל

/הוצאה לפועל
הוצאה לפועל 2018-11-05T18:55:12+02:00

חובות בהוצאה לפועל

פעמים רבות נקלע אדם לחובות, אם בשל התנהלות כלכלית לקויה, אם בשל קריסתו של עסק בו השקיע את מיטב כספו ואם בשל סיבה אחרת. מרבית החובות באים לידי ביטוי בתיקי הוצאה לפועל שנפתחים כנגד החייב.

בפני החייב עומדות מספר אפשרויות להתמודדות מול החוב, כאשר הבחירה באחת מהן בשלב הראשוני הינה קריטית ובעלת השלכות משמעותיות, הן מבחינה משפטית והן מבחינה כספית.

דוגמא למקרה נפוץ: חייב שפעל באופן עצמאי והגיש בקשה לפריסת חוב בהוצאה לפועל, קיבל צו תשלומים ובמשך שנים שילם בהתאם לצו התשלומים תשלום בסך 150 ₪ לחודש.

הבעיה הייתה שהתשלומים החודשיים אלה לא כיסו אפילו את ההצמדות, הריביות וההוצאות שהצטברו בתיק ההוצאה לפועל. כך קרה שחרף התשלומים ששילם משך שנים רבות, החוב לא רק שלא קטן אלא אף הלך וטפח. ראו גם: ריביות בהוצאה לפועל >

בפועל היו לחייב טענות משפטיות כנגד החוב והיה באפשרותו של החייב להתנגד לחוב וכך היה עובר התיק להכרעת בית המשפט ובמקרה שבפנינו היו סיכויים טובים ביותר שעקב כך היה נמחק החוב או לחלופין קטן בצורה משמעותית.

דוגמא נוספת: כנגד סרגי נפתח תיק הוצאה לפועל בגין חוב בסך 200,000 שקלים (עקב ערבות שחתם לחבר בבנק). אותו אדם ניסה "לחסוך" כסף והגיש ללא עורך דין בקשה בהוצאה לפועל לפריסת החוב לתשלומים חודשיים. עקב כך, נפסקו לו תשלומים של 4,500 שקלים מידי חודש. לאחר שהגיע למשרד עורכי דין שחר את שחר ולאור ההליך המשפטי בו נקט צוות המשרד, התשלומים החודשיים ירדו משמעותית מ 4,500 שקלים ל- 1,500 שקלים בלבד! (לאחר מכן, כאשר יתרת החוב עמדה על 170,000 שקלים, עו"ד שחר סגר את החוב בפשרה כנגד תשלום של 20,000 שקלים).

משרדנו מתמחה בהתאמת ההליך המדויק עבור החייב, בהתאם לנסיבותיו וליכולתו הכלכלית, על מנת שיוכל לחזור ולנהל את חייו על מי מנוחות ככל האדם, כאשר המטרה העיקרית הינה לאפשר לחייב לצאת לחופש כלכלי, ולפתוח דף חדש בחייו כאשר הינו פטור מכל חוב!!

הוצאה לפועל

הסרת עיקולים והגבלות:

כאשר נפתחים כנגד החייב תיקים בהוצאה לפועל, הנושים פועלים להטלת עיקולים והגבלות על החייב בניסיון להצר את חייב במטרה לגבות את החוב.

במצב דברים זה, החייב חשוף לעיקולים שונים הן על חשבונות הבנק, הן על משכורתו והן על נכסיו. כמו כן, חשוף החייב לעיקול רישיון הנהיגה, לצו עיכוב יציאה מהארץ וכן להגבלות נוספות כנגדו.

כאשר מוטלים על החייב ההגבלות כאמור (כולן/חלקן) חייו משתנים מהקצה אל הקצה ומאדם חופשי הופך לאדם מוגבל אשר אין באפשרותו להמשיך ולנהל את חייו בצורה תקינה.

משרד עו"ד שחר & שחר מתאים לחייב את ההליך הנכון ביותר עבורו לסיום החובות ופועל מידית להסרת העיקולים וההגבלות ככל הניתן באופן בו יוכל החייב לנהל את חייו בצורה תקינה עד למחיקה סופית של כל החובות, ויציאה לחופש כלכלי.

ייצוג זוכים – גביית חובות:

כאשר אדם מבקש לגבות חוב, ראשית עליו לבדוק האם מתאים לפתוח את ההליך בבית המשפט או שמא יש באפשרותו לפתוח תיק כנגד החייב ישירות דרך לשכת ההוצאה לפועל שהינה ראשות האכיפה והגבייה (הרשות המבצעת).

זוכה יקר!

אל תמהר להתמודד לבד מול הביורוקרטיה ולפעול ללא ייעוץ משפטי, שכן הדבר עלול לגרום לבזבוז זמן וכסף רב בשל אי-ידיעת החוק ו/או היעדר ניסיון בעניינים הפרוצדוראלים לקידום ההליך.

למידע נוסף לזוכה לחץ כאן >

הצלחות בטיפול בחובות להוצאה לפועל

5Starsאדם משכמו ומעלה,ירושלמים של פעם. תמיד יחפש את הפתרון ההוגן ויילחם בשבילך כמו אריה.

פיני

5Starsעו"ד טוב הוא ששומע בקפדנות את מרשו וכן מנהל את התיק בסדר מופתי ויודע לטעון את הטענות בצורה מסודרת וברורה ומרגיש שזה תביעה פרטית שלו ונלחם בכל ליבו להגיע לחקר האמת וכן בקיא בתיק ומכין את התיק היטב לפני כל דיוןכך הוא עו"ד שחר שמשון.

זבולון צופיוף

5Starsאני ממליצה על עו"ד שמשון שחר ועל עו"ד אמי שחר. קיבלתי ועדיין מקבלת יחס טוב, מקצועי וחם. המשרד נמצא בשכונה שקטה ונגישה והעיקר שאין בעיות חנייה.

מרב ממסעדת רחמו בשוק ורחצו בנחלת שבעה

חייגו אלינו: 052-5007708, או השאירו פרטים בטופס!

Call Now Button
יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

× ליצירת קשר עם עו"ד יצחק