חוות דעת

/חוות דעת
חוות דעת 2019-03-24T13:27:34+00:00

ממליצים עלינו

הגעתי אל משרד עורכי דין שחר את שחר לאחר טיפול כושל של העו״ד הקודם שלי. ברצוני להודות מקרב-לב לעו״ד שמשון שחר וכן לעו״ד אמי שחר, וכן לעו״ד צח שחר, על הטיפול המסור והמקצועי שלהם בתיק שלי, על היחס האדיב, הרבה מסירות נפש וסבלנות. במיוחד הייתי רוצה להודות לעו״ד אמי שחר על עקשנותה, התמדתה ונחישותה ושלא ויתרה אפילו לרגע להגיע לתוצאות המקסימליות.
אני ממליץ בחום-רב על משרד עו״ד שחר את שחר.
אתם אנשים יקרים, ואני אוהב אותכם.

19/06/2018            5Stars

שלום גלזן-נהרי

פניתי אל המשרד שחר ושחר לטיפול בתיקים בהוצאה לפועל . תיק חובות של כמה שנים .אמי שחר ושמשון קיבלו אותי ומטפלים במסירות נפש בתיק שלי. הם כל הזמן זמנים בשבילי ולשאלות שלי. אמי שחר עורכת דין מקצועית, רצינית, נעים הליכות ,עם המון מסירות נפש וסבלנות. אני ממליצה על משרד עורכי דין שחר, כולם במשרד אנשים נחמדים ועורכי דין מקצועיים.

31/05/2018    5Stars

בריגיט כהן

ממליץ בחום על עו"ד שמשון שחר והבת, עו"הד אמי שחר. א. היחס אישי וחם. תחושה של שותפות אישית. ב. הטיפול ענייני ויסודי מתוך דאגה ומעקב, ללא פשרות. ג. לאורך כל הטיפול, קו המחשבה בורר בכל רגע נתון, את האפשרויות לפתרון קל נח ומהיר, לשביעות רצון הלקוח והצלחתו. איתמר גולן, לקוח.

24/02/2016  5Stars

גולן איתמר

אני ממליץ על עו"ד אמי שחר שעזרה לי בהליכים מול ההוצאה לפועל, התעקשה ללכת עד הסוף מולם, והשיגה הפחתה משמעותית בתשלומים. כמו כן, הן אמי והן עו"ד שמשון שחר היו קשובים אליי, זמינים, וגילו אמפתיה למצבי.

08/01/2017  5Stars

סרגיי

רוצה להודות על ייעוץ וליווי משפטי מקצועי ואמין לעו"ד אמי שחר.

10/05/2018   5Stars

סימה

ממליץ בחום על עו"הד שמשון שחר ועל העו"הד אמי שחר .יחס אישי מקצועיות ברמה גבוהה .יורדים לפרטים הקטנים.והכי חשוב זה ההרגשה הכנה והאכפתיית.

31/05/2018   5Stars

אליהו חיוקה

ברצוני להודות למשרד עורך דין שחר את שחר על יחס החם ועל העבודה שנעשה בצורה מקוצעית ובמהירות ושתמיד יש מענה במהירות אני ממליצה בחום על משרד עורך דין שחר את שחר.

23/02/2017  5Stars

תרשיש ניקול

עו"ד שמשון שחר ובכלל גם כל הצוות הם מקצוענים, יחס אישי ונדיב, יראי שמיים ומסבירי פנים. אני מאוד נהניתי מהשירות ונזקקתי פעמיים ייצוג שלהם ובהחלט אחזור.

02/11/2016   5Stars

נאוראי

ממליצה בחום על עו"ד שמשון שחר ובני משרדו. שמשון, אדם נעים סבלני וסובלני, וקשוב ומטפל בבעיה בצורה ממוקדת. מאד אהבתי את גישתכם האישית והלבבית, אנשים יקרים תודה לכם!!

09/08/2016   5Stars

אתי כהן

אני ממליץ בחום על עו״ד שמשון שחר! זכינו לקבל יעוץ ופתרונות ברמה הכי מקצועית במינימום זמן והכי חשוב יחס חם ואדיב. יוגב.

19/07/2016   5Stars

חיים יוגב

אדם משכמו ומעלה,ירושלמים של פעם. תמיד יחפש את הפתרון ההוגן ויילחם בשבילך כמו אריה.

11/11/2015  5Stars

פיני

עו"ד טוב הוא ששומע בקפדנות את מרשו וכן מנהל את התיק בסדר מופתי ויודע לטעון את הטענות בצורה מסודרת וברורה ומרגיש שזה תביעה פרטית שלו ונלחם בכל ליבו להגיע לחקר האמת וכן בקיא בתיק ומכין את התיק היטב לפני כל דיוןכך הוא עו"ד שחר שמשון.

06/03/2016  5Stars

זבולון צופיוף

אני ממליצה על עו"ד שמשון שחר ועל עו"ד אמי שחר. קיבלתי ועדיין מקבלת יחס טוב, מקצועי וחם. המשרד נמצא בשכונה שקטה ונגישה והעיקר שאין בעיות חנייה.

03/03/2016  5Stars

מרב ממסעדת רחמו בשוק ורחצו בנחלת שבעה

אני מרגיש חובה להודות למשרד עו"ד שחר בכלל ובפרט לעו"ד אמי במשרד הנ"ל. הגעתי אליהם במקרה (בעצם אין מקרה.. מקרה-אותיות ה` רקם) הייתי זקוק לעו"ד מומחה ושיודע היטב עניין הוצל"פ ועיקולים. הקב"ה זיכה אותי ושלח אותי למשרד עו"ד שמשון שחר ואמי שחר. הגעתי אליהם בתיק לא תיק עם ספקות רבים וחששות כבדים בלבי. עו"ד שמשון שחר ועו"ד אמי שחר קיבלו אותי בלבביות חום ואפשר לומר גם אהבה כנה. הם השרו בי אופטימיות זהירה והמון תיקווה. תיק של עיקולים מעל 5 מיליון שתפח ותפח. לאחר זמן קצר מאוד הצליחו עו"ד אמי שחר ושמשון שחר להוציא אותי מכל התיק הנ"ל ולבטל הכל כלא היה. אני חייב להודות לעו"ד אמי שחר במיוחד על הסבלנות והעקשנות להגיש כל מסמך ומסמך להוצל"פ כנדרש, להבין את כל החומר מראשיתו ישר והפוך וכמו כן, לדייק בכל ניסוח ומשפט בהגשת התצהירים וכו`. כל משפחת עו"ד שחר הנה שילוב של מקצועיות אמינות ויחס מכבד ואדיב. לא אלאה אתכם בהרבה מילים, אך אין לי ספק שאם את/ה זקוק/ה לייעוץ או ייצוג בכל עניין של הוצל"פ וכו`, תפנה/י מיד למשרד עו"ד שחר שמשון ואמי. יש על מי לסמוך!

22/08/2016   5Stars

עמרם אדרי

אחרי שנים של התמודדות מול הוצאה לפועל פניתי לעו"ד יצחק  שחר עם עיקולים בחשבון הבנק וברישיון הנהיגה ובמשכורת , ועוד מבלי יכולת להתנהל בצורה נורמלית עקב חובות בהוצאה לפועל בסך  280,000 ₪ , זכיתי לפנים מאירות ליחס וסבלנות בכל שאלה, התחלנו הליך פשיטת רגל [ הליך חדלות פירעון ] חשוב לציין כי כבר בתחילתו של ההליך בא כוחי פעל לביטול העיקולים ויכולתי להתנהל עם חשבון בנק ועם רישיון נהיגה וכו',   וכבר לאחר 18 חודשים בהליך  נסגר החוב עם תשלום של  38,000 ₪ בלבד! בתשלומים נוחים, וזאת לאחר שבא כוחי עורך דין יצחק שחר הגיע להסדר לפירעון החוב כאמור לעיל,  מודה לעו"ד יצחק  שחר על כל רגע ורגע בחיים בהם חזרתי לחיות ללא דאגות להתנהלות כלכלית ראויה בלי חובות.

ואי אפשר לדלג על כל הצוות של המשרד שתמיד שם לכל שאלה ובקשה

תאריך: 10/01/2019    5Stars

מזל דהן

"הגעתי למשרד עורכי דין שחר עם הגבלות ועיקולים כתוצאה מחוב גדול לבנק.
עורך דין יצחק שחר פעל במהירות וביעילות להסרת העיקולים וההגבלות ולהגעה להסדר חוב מקל בצורה משמעותית מול הבנק.
בנוסף קבלתי יחס אישי מעולה מצד עו’’ד יצחק שחר ובני משפחתו לצד פריסת תשלום נוחה והוגנת מאוד .

אני ממליץ בחום על משרד עורכי דין שחר& שחר
מקצוענים,אדיבים,יראי שמיים ."

תאריך: 19/03/2019                    5Stars

רם נזרי

רציתי לומר כי שחר & שחר משרד עורכי דין הינם מעולים ומקצועיים על כל המשתמע מכך, נעימים, סבלניים, מנוסים, ומקשיבים… בנוסף נוחים מאוד בתשלום. היה לי פשוט יותר קל בהרבה לעבור את מה שעברתי ביחד איתם. עו"ד שמשון שחר ואחריו עו"ד אמי שחר . אסירת תודה לכם ובמיוחד לעו"ד אמי שחר שעבדה איתי בתיק נוסף וארוך יותר.. פשוט אלופה! , אוהבת המון ומאחלת לכם המשך ברכה והצלחה. בזכות השם ובזכותך פסק הדין היה עבורי ניצחון מוחץ, כל מילי דמיטב.

17/03/2019  5Stars

זוהי זוהרה גבריאל

גם את/ה לקוח/ה מרוצה? השאירו לנו חוות דעת!

במייל: zack618618@gmail.com

חייגו אלינו: 072-395-5180, או השאירו פרטיכם בטופס!

יצירת קשר
close slider

השאירו פרטיכם בטופס המצורף, ונחזור אליכם בהקדם!

WhatsApp chat